Commissielijst

History

Type: Toelatingscommissie
Postadres:
Functionele mailbox:

Opleidingen horende bij deze commissie

Naam Type
History MA
History ResMA

Huidige samenstelling

Leden

Naam lid Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij

Ondersteuners en/of Adviseurs

Naam Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij
Buizer-Janssen, drs. E. (Esther) Adviseur (Ondersteunend (geen lid)) onbekend onbekend Faculteitsbureau, Onderwijs- en Studentzaken, Studieadvies- en coördinatie
Kopieer deze e-mailadressen om ze in Outlook of een ander programma te gebruiken.

Eerdere samenstellingen van deze commissie

Leden

Naam lid Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij
Hoppenbrouwers, prof. dr. P.C.M. (Peter) Voorzitter 15-10-2012 14-10-2013 Institute for History
te Velde, prof. dr. H. (Henk) Voorzitter 15-04-2014 31-08-2017 Institute for History
Duindam, prof. dr. J.F.J. (Jeroen) Staflid 15-10-2012 31-08-2017 Institute for History
Glynn, dr. I.A. (Irial) Staflid 04-01-2016 31-08-2017 Institute for History
Gommans, prof. dr. J.J.L. (Jos) Staflid 15-10-2012 31-08-2017 Institute for History
van der Heijden, prof. dr. M.P.C. (Manon) Staflid 15-10-2014 04-01-2016 Institute for History
Jeurgens, prof. dr. K.J.P.F.M. (Charles) Staflid 01-09-2014 31-08-2017 Institute for History
de Ligt, prof. dr. L. (Luuk) Staflid 15-10-2012 31-08-2014 Institute for History
Lucassen, prof. dr. L.A.C.J. (Leo) Staflid 15-10-2012 14-10-2014 Institute for History
Naerebout, dr. F.G. (Frits) Staflid 15-10-2014 31-08-2017 Institute for History
te Velde, prof. dr. H. (Henk) Staflid 15-10-2012 14-04-2014 Institute for History

Ondersteuners en/of Adviseurs

Naam Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij