Commissielijst

vaste commissie voor het onderwijs

Type: Facultaire Commissie
Postadres:
Functionele mailbox: commissie_onderwijs@hum.leidenuniv.nl

Huidige samenstelling

Leden

Naam lid Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij

Ondersteuners en/of Adviseurs

Naam Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij
de Baar, prof. dr. M.P.A. (Mirjam) Adviseur (Ondersteunend (geen lid)) 01-03-2016 onbekend LIAS (Institute for Area Studies)
Dekker, Msc M.L. (Marlous) Adviseur (Ondersteunend (geen lid)) 01-04-2016 onbekend Onderwijs- en StudentzakenOnderwijsadvies- en kwaliteitszorg
Fortuin, dr. E.L.J. (Egbert) Adviseur (Ondersteunend (geen lid)) 01-05-2015 onbekend LUCL (Centre for Linguistics)
Romein, drs. D.M. (Daan) Adviseur (Ondersteunend (geen lid)) 16-04-2014 onbekend ICLON, Hoger Onderwijs, contactpersoon FGW
de Wit, drs L.P. (Laurens) Ambtelijk secretaris (Ondersteunend (geen lid)) 15-02-2015 onbekend Bestuursondersteuning
Kopieer deze e-mailadressen om ze in Outlook of een ander programma te gebruiken.

Eerdere samenstellingen van deze commissie

Leden

Naam lid Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij
Beijk, J.W.B. (Justus) Studentlid 15-10-2015 14-10-2016
Bood, R.R. (Rena) Studentlid 01-10-2014 01-10-2014
Boorsma, P. (Pablo) Studentlid 01-10-2013 14-10-2015
Boukema, R.T.J. (Robbert) Studentlid 15-10-2015 14-10-2016
Brouwer, I.W.F. (Frits) Studentlid 01-10-2014 14-10-2015
de Grood, I.R. (Isa) Studentlid 15-10-2015 14-10-2016
Heijne, E.M.C. (Eva) Studentlid 01-10-2014 14-10-2017
Hendrikse, J. (Jacomine) Studentlid 15-10-2016 14-10-2017
Jonker, A. (Arinde) Studentlid 01-10-2013 30-09-2014
van Laar, L. (Bert) Studentlid 01-10-2012 30-09-2014
Lauwen, B.A.J.C.M. (Bart) Studentlid 15-10-2016 14-10-2017
Lin, O. (Olivia) Studentlid 09-12-2014 14-10-2015
Ossewold, K. (Kim) Studentlid 15-10-2016 14-10-2017
Sommer, B. (Berend) Studentlid 01-10-2012 30-09-2014
Teske, C. (Camilla) Studentlid 01-12-2013 09-12-2014
Weijden, J. (Julienne) Studentlid 01-10-2013 30-09-2014
van 't Slot, A. (Aurelie) Assessor 01-09-2015 01-09-2015
de Ceuster, dr. K. (Koen) Voorzitter 01-01-2013 31-08-2016 LIAS (Institute for Area Studies)
de Ceuster, dr. K. (Koen) Voorzitter 27-10-2014 27-10-2015 LIAS (Institute for Area Studies)
Dassen, dr. P.G.C. (Patrick) Voorzitter 01-05-2014 30-09-2014 Institute for History
de Greef, drs. C.M. (Carolyn) Voorzitter 05-11-2013 30-04-2014 Institute for Philosophy
Hoving, dr. I. (Isabel) Voorzitter 01-10-2012 05-11-2013 LUCAS (Centre for the Arts in Society)
Kossmann, dr. M.G. (Maarten) Voorzitter 01-01-2016 31-08-2017 LUCL (Centre for Linguistics)
Bood, R.R. (Rena) Vice-voorzitter 01-10-2014 14-10-2015
el Morabit, F. (Faysal) Vice-voorzitter 15-10-2015 14-10-2017
Buisman, dr. J.W. (Jan Wim) Staflid 01-10-2012 30-09-2014 LIAS (Institute for Area Studies)
Dassen, dr. P.G.C. (Patrick) Staflid 01-10-2012 30-04-2014 Institute for History
Dassen, dr. P.G.C. (Patrick) Staflid 01-10-2012 30-04-2014 Institute for History
de Greef, drs. C.M. (Carolyn) Staflid 01-10-2008 04-11-2013 Institute for Philosophy
de Greef, drs. C.M. (Carolyn) Staflid 01-05-2014 30-09-2014 Institute for Philosophy
Hoogendijk, dr. F.A.J. (Cisca) Staflid 01-09-2016 31-08-2017 LIAS (Institute for Area Studies)
Houwen, dr. J.J.M. Staflid 01-03-2016 31-08-2017 LUCAS (Centre for the Arts in Society)
Jansen, dr. H. (Henrike) Staflid 27-05-2014 31-12-2015 LUCL (Centre for Linguistics)
Minnaard, dr. E. (Liesbeth) Staflid 01-12-2013 29-02-2016 LUCAS (Centre for the Arts in Society)
Sicking, prof. dr. L.H.J. (Louis) Staflid 01-10-2014 31-08-2017 Institute for History
Siemens, dr. H.W. (Herman) Staflid 01-10-2014 31-08-2017 Institute for Philosophy
Verhagen, prof. dr. A. (Arie) Staflid 01-10-2012 26-05-2014 LUCL (Centre for Linguistics)
Augusteijn, dr. J. (Joost) Vice-decaan 01-05-2015 01-05-2015 Institute for History

Ondersteuners en/of Adviseurs

Naam Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij
Augusteijn, dr. J. (Joost) Adviseur 01-05-2015 31-12-2015 Institute for History
Dreijer, G. (Gijs) Adviseur 01-09-2013 31-08-2014
Grootveld, R.M. (Sanne) Adviseur 01-09-2014 31-08-2015
Murre-van den Berg, prof. dr. H.L. (Heleen) Adviseur 20-11-2012 30-04-2015 Bestuursbureau/Faculteitsbestuur
van 't Slot, A. (Aurelie) Adviseur 01-09-2015 31-08-2017
Dankers MA, J. (Janine) Ambtelijk secretaris 01-01-2014 10-12-2014 Faculteitsbureau, Bestuursondersteuning