Commissielijst

International Relations

Type: Examencommissie
Postadres:
Functionele mailbox: examencomir@hum.leidenuniv.nl

Opleidingen horende bij deze commissie

Naam Type
International Relations MA

Huidige samenstelling

Leden

Naam lid Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij
Tanilon, dr. J.O. (Jenny) Staflid 25-08-2016 31-08-2018 Onderwijs- en Studentzaken (OSZ), Ambtelijke ondersteuning examencommissie
Kopieer deze e-mailadressen om ze in Outlook of een ander programma te gebruiken.

Ondersteuners en/of Adviseurs

Naam Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij
Walstra, drs. E.J. (Janneke) Adviseur (Ondersteunend (geen lid)) onbekend onbekend Faculteitsbureau, Onderwijs- en Studentzaken, Studieadvies- en coördinatie
Bruins, mr. drs. T.W. (Tonke) Ambtelijk secretaris (Ondersteunend (geen lid)) 01-11-2016 onbekend Faculteit der Geesteswetenschappen, Onderwijs- en Studentzaken, Ambtelijk Secretariaat Examencommissie
Kopieer deze e-mailadressen om ze in Outlook of een ander programma te gebruiken.

Eerdere samenstellingen van deze commissie

Leden

Naam lid Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij
Oster, dr. J.S. (Jan) Voorzitter 15-10-2015 31-08-2017 Institute for History
Oude Nijhuis, dr. D.M. (Dennie) Voorzitter 15-10-2013 14-10-2015 Institute for History
Bader, dr. M. (Max) Vice-voorzitter 15-10-2014 14-10-2015 Institute for History
Bader, dr. M. (Max) Staflid 15-10-2013 14-10-2015 Institute for History
Duijvesteijn, prof. dr. I.G.B.M. (Isabelle) Staflid 15-10-2015 01-09-2016 Institute for History
Manchanda, dr. N. (Nivi) Staflid 15-10-2015 01-09-2016 Institute for History
Regilme, dr. S.S. (Salvador) Staflid 01-09-2016 31-08-2017 Institute for History
Rood, prof. dr. J.Q.T. (Jan) Staflid 15-10-2013 31-08-2017 Institute for History
Shibata, drs. S. Staflid 01-09-2016 31-08-2017 LIAS (Institute for Area Studies)
Tanilon, dr. J.O. (Jenny) Staflid 25-08-2015 24-08-2016 Onderwijs- en Studentzaken (OSZ), Ambtelijke ondersteuning examencommissie

Ondersteuners en/of Adviseurs

Naam Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij
Bos, drs. L.J. (Sander) Ambtelijk secretaris onbekend 01-06-2015 Faculteitsbureau, Onderwijs- en Studentzaken, Ambtelijke ondersteuning examencommissie
van Daal-Doppen, mr. E.G.M. Ambtelijk secretaris 01-06-2015 01-11-2016 Faculteitsbureau, Onderwijs- en Studentzaken, OSZ Stafbureau