Commissielijst

Vaste commissie voor de Wetenschapsbeoefening

Type: 5
Postadres:
Functionele mailbox:

Huidige samenstelling

Leden

Naam lid Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij
van den Berg, prof. dr. G.R. (Gabrielle) Staflid 01-09-2018 31-08-2021 n.v.t. LIAS (Institute for Area Studies)
Duindam, prof. dr. J.F.J. (Jeroen) Staflid 01-06-2018 31-08-2021 n.v.t. Institute for History
van der Schaar, dr. M.S. (Marietje) Staflid 01-09-2019 31-08-2022 n.v.t. Institute for Philosophy
Zangenberg, prof. dr. J.K. (Jürgen) Staflid onbekend onbekend n.v.t. LUCAS en History
Kopieer deze e-mailadressen om ze in Outlook of een ander programma te gebruiken.

Ondersteuners en/of Adviseurs

Naam Rol Aanvang Einddatum Werkzaam bij
Rahusen-van Ooijen, dr. mr. I.M.A. (Iris) Ambtelijk secretaris (Ondersteunend (geen lid)) 01-07-2018 onbekend Tijdelijke vervanger: M.C. (Marcel) Belderbos MA Bestuursondersteuning
Kopieer deze e-mailadressen om ze in Outlook of een ander programma te gebruiken.